Tłumaczenia stron internetowych na język angielski

Tłumaczenie stron angielskich od biura tłumaczeń SUPERTŁUMACZ®. Internet to możliwości, które warto wykorzystać.

Nasi tłumacze to specjaliści, którzy znają się na cyberprzestrzeni – rozumieją świat wirtualny i potrafią sprawić, że będziesz „widoczny” w sieci. Chcesz mieć większe zasięgi? Zacznij się supertłumaczyć!

Tłumaczenie stron na język angielski – na czym polega?

Tłumaczenie strony internetowej to nie tylko zmiana języka polskiego na angielski. Należy przetłumaczyć stronę główną i podstrony wraz z całym dostępnym contentem. Trzeba dostosować grafiki i wszystkie detale do standardów języka kraju docelowego. Mówimy tu między innymi o jednostkach czasu czy walut. Potrzebne jest również staranne opracowanie terminologii – powinna być spójna, wyrażać filozofię firmy czy marki, a do tego odpowiadać normom rynku docelowego.

Należy pamiętać też o tym, że możesz mieć najlepsze produkty i usługi, ale bez tłumaczeń ich opisów i informacji o nich nikt tego nie zauważy. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Twoim klientom i odbiorcom najlepiej jeszcze dostosować w pełni tłumaczenie do kultury i mentalności osób, do których chcesz dotrzeć.

SUPERTŁUMACZ® pomoże Ci z tłumaczeniem stron www opartych na HTML, SGML i wielu innych. Co ważne: mówimy różnymi językami świata. Możemy tłumaczyć z 42 języków na angielski! W zależności od Twoich potrzeb wykonamy przekład Twojej strony, sklepów internetowych, bloga czy wirtualnego portfolio z polskiego, rosyjskiego, węgierskiego i wielu innych języków obcych.

Jak przebiega tłumaczenie stron na język angielski?

Strona dostępna w języku angielskim generuje większy ruch oraz daje większe zasięgi i możliwości. Dzięki usłudze supertłumaczeń angielskiego możemy pomóc Ci dotrzeć do nowych odbiorców i klientów. Pomogliśmy wielu firmom, organizacjom, instytucjom i osobom prywatnym w zwiększeniu widoczności stron www w sieci. Sprawdź!

Jak działają tłumaczenia na język angielski? Kontaktujesz się z biurem obsługi klienta – informujesz konsultanta, która z naszych usług Cię interesuje. Tu prosimy Cię o przekazanie materiałów w języku polskim, niemieckim, włoskim, innym lub o przesłanie linku, abyśmy mogli zobaczyć treść Twojej strony. Nasi eksperci analizują content i oceniają trudność i czas potrzebny na realizację tłumaczeń.

W tym momencie przedstawiamy Ci naszą ofertę. Wycena tłumaczenia Twojej strony internetowej jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. To informacja o kosztach naszej usługi. Możesz przystać na naszą propozycję lub z niej zrezygnować. Wybór należy do Ciebie!

Po zaakceptowaniu warunków współpracy zaczynamy działać. Najpierw wybieramy najlepszego eksperta do Twojego zlecenia. Tłumacz stron angielsko-polskich to najważniejsza osoba w procesie przekładu. Mamy do dyspozycji wielu specjalistów, ale staramy się tak dobierać fachowców do projektów, aby nad danym przekładem pracował ktoś, kto zna i czuje Twoją branżę. Właśnie w taki sposób powstają supertłumaczenia.

Po znalezieniu odpowiedniego fachowca przekazujemy mu materiał do przetłumaczenia. Praca takiego tłumacza to nie automatyczne tłumaczenie typu Google Translate, gdzie po naciśnięciu przycisku „kliknij” pojawia się gotowy przekład. Nasz specjalista sumiennie pracuje nad każdym detalem. Pamiętaj, że tłumaczenie całej strony to także tłumaczenie wielu elementów, których nie widać. Jak to się mówi: diabeł tkwi w szczegółach. My jesteśmy w stanie nad wszystkim zapanować, nic nam nie umknie!

Gotowe tłumaczenie strony www natychmiast „działa”!

Chcesz przetłumaczyć swoją witrynę internetową? Prześlij nam linki, opisz zlecenie i zaznacz swoje wymagania! Z chęcią Ci pomożemy!

Ile kosztuje tłumaczenie stron na język angielski?

Angielski to najczęściej używany język na naszej planecie. Jest wiele języków, ale content w innych językach nie daje takich możliwości, jak mowa Szekspira. Naturalnie rośnie zainteresowanie przekładami na język angielski. Nie da się „przejść” obojętnie obok 1,3 mld użytkowników tego języka.

Jaki jest koszt tłumaczenia strony na angielski? To zależy. Profesjonalne tłumaczenia stron www obejmują prywatne blogi, wirtualne portfolia i rozbudowane witryny. Mamy do dyspozycji ekspertów, ale poziom skomplikowania i czasu potrzebnego na taki przekład jest różny.

  • Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie – to uczciwe wobec naszych klientów.
  • Oferujemy rzeczywiste ceny – płacisz za konkretną usługę.
  • Na koszt przekładu mają wpływ między innymi: języki, objętość contentu, liczba grafik czy innych elementów wizualnych, łączna liczba elementów, które należy zlokalizować do kultury języka kraju docelowego.
  • Stawki na każdą kieszeń.

Chcesz się dowiedzieć, ile kosztuje strona tłumaczenia na angielski? Napisz lub zadzwoń do nas!

Tłumaczenie stron na język angielski – kiedy skorzystać z profesjonalisty?

Profesjonalnie przetłumaczona strona umożliwia dotarcie do nowych odbiorców, klientów i czytelników. Język angielski to ponad 1,3 mld użytkowników na całym świecie. Jest to także język, który zajmuje 1. miejsce w Internecie. Tłumaczenia pozwalają skomunikować się z tymi osobami, a jeśli potrafisz przekłady umiejętnie dostosować, masz realną siłę. Wydaje się to proste, a takie nie jest. Nie wystarczy znać języki obce, aby tworzyć skuteczne przekłady. Tylko zawodowy tłumacz stron internetowych, który zna język angielski i rozumie realia cyberprzestrzeni to ktoś odpowiedni do tego zadania.

Tłumaczenie stron z angielskiego na polski i z języka polskiego na angielski – kiedy skorzystać?

  • Chcesz wypromować stronę wśród osób anglojęzycznych.
  • Zależy Ci na dotarciu do odbiorców ze wszystkich krajów świata, w których są osoby posługujące się językiem angielskim.
  • Twoim celem jest to, aby witryna www była widoczna w sieci.
  • Tłumaczenie stron internetowych z angielskiego na polski i z polskiego na angielski jest niezbędne do sprzedaży produktów i usług. Klienci wolą czytać treści w swoim języku ojczystym i lubią czuć, że content czy ofertę przygotowałeś z myślą o nich.
  • Chcesz być postrzegany w branży jako profesjonalista. W tym celu warto przetłumaczyć stronę internetową na język angielski lub z języka angielskiego.

Supertłumacz swoją stronę internetową z nami! Zapraszamy do kontaktu!

Eva F
Eva F
1695912230
Szybko przetłumaczone, ale szata graficzna dokumentu została zmieniona. Dostałam informację że nie gwarantują zachowania szaty graficznej dokumentu 1:1. Wysłana mi została wersja w Wordzie, która ma mi posłużyć w poprawieniu tekstu który podczas tłumaczenia się "rozjechał". Nie miałabym nic przeciwko żeby zapłacić więcej ale dostać staranie pod względem wizualnym jak i merytorycznym przetłumaczony dokument.Co do tłumaczenia nie mogę powiedzieć złego słowa.
Michalina R
Michalina R
1690550227
Bardzo polecam to biuro, profesjonalna obsługa, szybka wycena, szybkie tłumaczenie skomplikowanej dokumentacji, wysyłka na czas, dzięki pomocy pracowników biura i to pomimo zawaleniu sprawy przez Pocztę Polską (szybko dosłano mi dokumenty inną drogą). Korzystałam z innych biur tłumaczeń i czas realizacji był 2x dłuższy.Polecam!
Magdalena
Magdalena
1690185466
Wszystko przebiegło sprawnie i na czas. Dobra komunikacja, szybki proces i realizacja zamowienia oraz bezbłędnie przetłumaczony dokument. Zdecydowanie polecam i na pewno skorzystam z usług ponownie.
dream.comes. true
dream.comes. true
1689623855
Polecam serdecznie to biuro! Tłumaczenia na bardzo wysokim poziomie. Ekspresowa wycena i tłumaczenie! Byłam zaskoczona profesjonalizmem usług, szybkim i stałym kontaktem oraz opieką po dostarczeniu usług. Na plus również tłumaczenia różnych języków!
Roman Magirus
Roman Magirus
1689594791
Top pod każdym względem. Jestem klientem od dwóch lat i zawsze wszystko na czas, dokładnie i tanio.
Anna Chmura
Anna Chmura
1689373918
Jakość usługi dostateczna, pod względem dostarczonych dokumentów. Tak jakby tusz w drukarce się kończył. Pomimo zwróconej uwagi stwierdzono, że dokument jest czytelny. Czas realizacji tak prostego tłumaczenia stanowczo długi.
Dawid Kowalski
Dawid Kowalski
1689227611
Doskonałe biuro tłumaczeń, gorąco polecam współpracę.
Sylwia Zawada
Sylwia Zawada
1684164911
Szybko i profesjonalnie wykonane tłumaczenie. Atrakcyjne ceny, bezproblemowy kontakt. Polecam.
Marcin Ziółkowski
Marcin Ziółkowski
1666345274
Tłumaczenie dowodu rejestracyjnego - bardzo szybko, sprawnie i za całkiem sensowną stawkę. W razie potrzeby podobnego tłumaczenia w przyszłości na pewno wrócę tutaj 🙂
kinia kurzeja
kinia kurzeja
1662448992
Korzystam z tłumaczeń tej firmy od pięciu lat. Tłumaczenia z i na szwedzki, fiński, angielski, hiszpański i te zwykłe i przysięgłe. Zawsze na czas i zawsze profesjonalnie. Próbowałam kilka razy sprawdzić cenowo ich oferty i zawsze wygrywają. Oferta i kilka minut, tłumaczenie nawet jeśli nie zaznaczę terminu to zawsze szybko dostarczone. Najlepsi 🙂
js_loader
Tłumaczenie stron na angielski 1

Zapraszamy do współpracy z Supertłumaczem

O tłumaczeniach

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?Dla początkujących tłumaczy

Ile zarabia tłumacz rosyjskiego?

28 lipca 2022

Dla wielu osób zawód tłumacza to spełnienie marzeń. Nie tylko zawodowych, ale także i

Tłumaczenia dokumentacji maszynArtykuły na temat tłumaczeń

Tłumaczenia dokumentacji maszyn

27 lipca 2022

Czym są tłumaczenia dokumentacji maszyn? W dzisiejszych czasach, gdy postęp techniczny następuje niemal z

Tłumaczenie historii chorobyO tłumaczeniach

Tłumaczenie historii choroby

27 lipca 2022

Tłumaczenia medyczne to jedne z najtrudniejszych rodzajów przekładu. Wie o tym każdy, kto choć