Tłumaczenia zezwolenia na prowadzenie składu konsygnacyjnego

Czy szukasz tłumaczenia zezwolenia na prowadzenie składu konsygnacyjnego?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia zezwolenia na prowadzenie składu konsygnacyjnego na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Zezwolenie na prowadzenie składu konsygnacyjnego to rodzaj pozwolenia na składowanie towarów i sprzedaż konsygnacyjną. Skład konsygnacyjny jest swoistą organizacyjną jednostką używaną w obrocie handlowym. Zezwolenie na prowadzenie składu konsygnacyjnego to prawna mozaika, która zawiera w sobie elementy umowy sprzedaży oraz umowy komisu. Zezwolenie na prowadzenie składu konsygnacyjnego najczęściej dotyczy strony sprzedającej i produkującej. Wszelkie zasady składowania produktów i finansowania określa odrębna umowa. Tego typu zezwolenie jest najczęściej elementem wyżej wymienionej umowy.

Tłumaczenia zezwolenia na prowadzenie składu konsygnacyjnego są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie zezwolenia na prowadzenie składu konsygnacyjnego należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski