Jak wybrać dobre biuro tłumaczeń?

W przypadku tłumacza freelancera, klienci zwracają uwagę na takie kwestie, jak poprawność językowa tłumaczenia, zgodność z wytycznymi czy też dotrzymywanie terminów.

Naszym zdaniem, chcąc zapewnić wysoką jakość tłumaczeń, należy zadbać także o obsługę klienta.

Podczas zamawiania tłumaczeń monitoruj takie czynniki, jak:

• Wycena Twojego zlecenia,

• Szybka odpowiedź na Twoje wiadomości,

• Pomoc i edukowanie, jeśli chodzi o zamawianie tłumaczeń,

• Pomoc w rozwiązywaniu problemów.Doskonale wiemy, że dobrze obsłużeni klienci wracają z kolejnymi zleceniami. Według nas, budowanie współpracy ma sens tylko wtedy, gdy jedna i druga strona jest zadowolona. Podczas długotrwałej współpracy, biuro tłumaczeń jest w stanie zaoferować tłumaczenie wyższej jakości w niższej cenie.

Pamiętaj, że jeśli decydujesz się na skorzystanie z taniej oferty, zwykle nie możesz liczyć na obsługę na wysokim poziomie.

Pojedyncza osoba zwyczajnie nie może zaoferować krótkiego czasu wykonania zlecenia i jednocześnie być w stałym kontakcie z biurem.

Oto zasady, którymi kierujemy się podczas współpracy z klientami:

Szybka odpowiedź na pierwszy kontakt klienta – potwierdzenie przyjęcia zlecenia do wyceny,

Wycena pliku w jak najszybszym terminie – w przypadku prostych plików robimy to natychmiast, jeśli zaś jest ich bardzo wiele lub są to skany czy pliki PDF, trwa to nieco dłużej,

• Regularny kontakt z klientem i konsultowanie najważniejszych kwestii – dzięki temu zapewniamy wysoką jakość tłumaczenia. Masz też pewność, że będzie ono wykonane zgodnie z Twoimi potrzebami.

• Pomagamy klientom po to, by tłumaczenie kolejnych projektów było jeszcze prostsze i tańsze możemy zaoferować rozwiązania, które zmniejszają cenę za tłumaczenie.

Podsumowując, tłumaczenie to nie tylko odebranie pliku od klienta, wycenienie go i odesłanie z powrotem. Skorzystaj z naszych usług, a od razu zobaczysz różnicę w stosunku do innych biur.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *