Korekty językowe

Jednym z największych problemów podczas publikowania tekstów są błędy. Nawet najlepszy autor, który popełnia błędy, będzie postrzegany jako osoba mało wiarygodna. Każda literówka lub błąd stylistyczny w tekście marketingowym przekłada się na zmniejszenie dochodów i negatywny wizerunek Twojej firmy.

W ramach tłumaczenia dokonujemy podstawową korektę językową, która jest bezpłatna. Jeśli potrzebujesz jeszcze dokładniejszej korekty, możesz nam zlecić korektę stylistyczną, czyli poprawienie tekstu pod względem zastosowanych zwrotów w taki sposób, by pasował on idealnie do potrzeb odbiorców z określonego kraju.

Dlaczego warto skorzystać z naszej korekty?

Takiej korekty dokonuje native speaker z odpowiednim stopniem naukowym i dużym doświadczeniem w danej dziedzinie. Jest to szczególnie ważne, podczas publikowania dokumentów w czasopismach językowych i podczas tłumaczeń tekstów marketingowych.
Bardzo często wykonujemy korektę językową takich dokumentów, jak:

  • prace licencjackie, magisterskie i doktorskie (i streszczenia w języku angielskim)
  • artykuły naukowe
  • teksty reklamowe
  • teksty do wydruku (ulotki, książki)
  • przemówienia

Dzięki naszym usługom będziesz miał pewność, że

Oferujemy korektę tłumaczeń wykonanych przez inne firmy, dzięki czemu masz pewność, że nadają się one do publikacji. Zaufaj naszemu doświadczeniu i nie martw się o to, że będziesz miał problemy z powodu błędów w tłumaczeniach.

Dzięki tej opcji tekst czyta się znacznie łatwiej i przyjemniej

Wszystkie osoby, które zajmują się korektą językową Twojego tekstu, podpisują umowę o poufności.

Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie pakietu, w skład którego wchodzi tłumaczenie i korekta językowa.

Plik dostarczamy w formacie MS Word i pdf, a poprawek dokonujemy w trybie wprowadzania zmian. Dzięki temu możesz podejrzeć, które miejsca poprawiliśmy w Twoim tekście.

Współpracujemy z wieloma firmami, osobami prywatnymi i wydawnictwami. Oferujemy profesjonalną korektę, dzięki której tekst będzie całkowicie zgodny z normami języka angielskiego i innych języków.