Przystępnie

Dobre tłumaczenia mogą być dostępne dla wszystkich. Nasze biuro tłumaczeń oferuje przystępne ceny za tłumaczenia, dzięki czemu nie musisz obawiać się o budżet, przeznaczony na ten cel.

Dzięki naszym usługom dostaniesz tłumaczenia wysokiej jakości w zaskakująco niskiej cenie. Oferujemy znakomity współczynnik ceny do jakości.

Wycena jest zawsze bezpłatna, niezobowiązująca, indywidualna i zależy od kilku czynników. Należy do nich:

  • język dokumentów
  • stopień specjalizacji tekstu
  • ilość tekstu do przetłumaczenia
  • termin, w którym chcesz otrzymać tłumaczenie

Wycena następuje w ciągu około 30 minut od wysłania nam dokumentów. Nie podwyższamy stawki podanej podczas wyceny.

Elastyczne rozliczenia

Klientom firmowym oferujemy przystępne warunki rozliczenia na podstawie faktur z długim okresem płatności. Przy stałych zleceniach możesz się rozliczać z nami co tydzień lub co miesiąc, co znacznie upraszcza współpracę. Dostosujemy się do potrzeb Twojej firmy.

Przyjmujemy płatności w prawie każdy sposób, dzięki czemu możesz zapłacić swoją ulubioną drogą. Faktury wysyłamy zarówno pocztą, jak i drogą elektroniczną.

Szybka obsługa

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 i wtedy oferujemy bardzo szybkie odpowiedzi na Twoje pytania. Dla twojej wygody oferujemy obsługę przez telefon i e-mail.

Zamówienie możesz złożyć, kiedy tylko chcesz, przez e-mail lub formularz. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę tłumaczenia, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Nasze biuro tłumaczeń dostosowuje się do Twoich potrzeb – robimy wszystko, by współpraca była jeszcze szybsza i prostsza. Dzięki temu klienci wracają po kolejne zamówienia. Ty możesz być jednym z nich.