Biuro tłumaczeń online

Jako biuro tłumaczeń zatrudniamy zawodowych tłumaczy, filologów i ekspertów różnych dziedzin wiedzy z wieloletnim doświadczeniem. Naszą specjalizacją są profesjonalne tłumaczenia pisemne tekstów technicznych, medycznych i prawniczych.

Codziennie tłumaczymy setki stron tekstów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Przede wszystkim: umowy, dokumenty UE,  dokumentację techniczno-ruchową maszyn i urządzeń, korespondencję handlową, specyfikacje produktów, curriculum vitae i strony internetowe firm.

Stale współpracuje z nami wielu tłumaczy różnych języków i specjalności z całej Europy. Dzięki możliwości każdorazowego doboru specjalisty z różnych, często niszowych branż, każde zlecenie jest traktowane przez indywidualnie. Gwarantujemy, że tłumaczenia Państwa tekstów będą realizowane przez najlepszych fachowców.

Nasi tłumacze są członkami Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPiS oraz Naczelnej Organizacji Technicznej. Gwarantuje to najwyższą jakość tłumaczenia. Naszym atutem jest także szybkie tempo realizacji tłumaczeń oraz wysoka precyzja.

Posiadamy solidnie przygotowane zaplecze technologiczne, w związku z tym jesteśmy w stanie przyjąć i wykonać w krótkim czasie nawet bardzo obszerne projekty tłumaczeniowe.

Aktualnie podjęliśmy przygotowania do wdrożenia normy ISO 9001:2000 i PN 15038:2006, których planowane uzyskanie potwierdzi najwyższą jakość naszych tłumaczeń.