Tłumaczenia instrukcji pielęgnowania osób chorych

Czy szukasz tłumaczenia instrukcji pielęgnowania osób chorych ?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia instrukcji pielęgnowania osób chorych na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Pielęgnowanie osób chorych to zespół czynności pielęgnacyjnych jakie wykonuje się, albo zwykło się wykonywać przy chorym. Pielęgnowanie osób chorych powinno odbywać się w odpowiednim miejscu, przez osobę o przygotowaniu do tego zawodu. Instrukcja pielęgnowania osób chorych zamieszczana jest nie tylko w szpitalach, ale także domach pomocy społecznej, przytułkach, hospicjach. Instrukcja pielęgnowania osób chorych ma charakter tekstu medycznego, uwzględnia jednak zasady higieny pracy i bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to dotyczy osoby chorej jak i pielęgnującej. Instrukcja pielęgnowania osób chorych umieszczana jest w miejscu ogólnie dostępnym.

Tłumaczenia instrukcji pielęgnowania osób chorych są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie instrukcji pielęgnowania osób chorych należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski