Tłumaczenia sprzętu i materiałów weterynaryjnych

Czy szukasz tłumaczenia sprzętu i materiałów weterynaryjnych?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia sprzętu i materiałów weterynaryjnych na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Sprzęt i materiały weterynaryjne to ogół produktów, które pozwalają na kompleksową pielęgnację najróżniejszych gatunków zwierząt. Sprzęt i materiały weterynaryjne przede wszystkim powinny mieć na uwadze dbałość o zdrowie zwierząt. Sprzęt i materiały weterynaryjne to szeroka gama produktów, które nabyć mogą głównie lekarze weterynarii oraz pracownicy naukowi. To swoiste leki dla zwierząt. Ich skład oraz bezpieczeństwo stosowania może zatwierdzić jedynie osoba uprawniona, najczęściej lekarz weterynarii. W skład tego typu produktów mogą wchodzić także materiały chirurgiczne stosowane w weterynarii, jak również kojce, klatki, akwaria.

Tłumaczenia sprzętu i materiałów weterynaryjnych są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie sprzętu i materiałów weterynaryjnych należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski