Czy szukasz tłumaczenia wpisu do rejestru?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia wpisu do rejestru na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Wpis do rejestru jest czynnością prawną, której doniosłość zależy od charakteru rejestru. Jednym z rejestrów prowadzonych w ramach opieki medycznej w Polsce jest rejestr ośrodków rehabilitacyjnych. Wpis do rejestru daje pewność, że usługi danego ośrodka rehabilitacyjnego są prowadzone przez profesjonalny personel medyczny. Materią wpisu do rejestrów zajmują się Wojewódzkie Urzędy Marszałkowskie, posiadają one nieliczne kompetencje do kontrolowania legalności prowadzenie tego typu rejestrów. Wpis do rejestru jest związaną decyzją organu administracyjnego uprawnionego do dokonywania wpisów i wszelkich zmian w rejestrze.

Tłumaczenia wpisu do rejestru są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie wpisu do rejestru należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski