Tłumaczenia pozwolenia na rozpoczęcie badań klinicznych

Czy szukasz tłumaczenia pozwolenia na rozpoczęcie badań klinicznych?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia pozwolenia na rozpoczęcie badań klinicznych na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Pozwolenie na rozpoczęcie badań klinicznych jest związane uzyskaniem pozytywnego stanowiska właściwej komisji bioetycznej oraz pozytywnego stanowiska prezesa urzędu. Pozwolenie na rozpoczęcie badań klinicznych wymaga skierowania wniosku do Prezesa Urzędu. Uzyskanie pozwolenia leży w gestii sponsora, to on ma kompetencje do zwracania się z wnioskiem do Prezesa Urzędu. Pozwolenie na rozpoczęcie badań klinicznych uzyskuje się w wyniku pozytywnego spełnienia wszystkich warunków ustawowych.-nałożonych na sponsorów. Szczegóły wniosku o pozwolenie reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia.

Tłumaczenia pozwolenia na rozpoczęcie badań klinicznych są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie pozwolenia na rozpoczęcie badań klinicznych należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski