Tłumaczenia tekstów z dziedziny radiologii

Czy szukasz tłumaczenia tekstów z dziedziny radiologii?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia tekstów z dziedziny radiologii na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Radiologia to dział medycyny zajmujący się badaniem promieniowania rentgenowskiego w kontekście jego wpływu na obrazowanie ciała człowieka. Radiologia to także samodzielna specjalizacja medyczna. Radiologia swoim zasięgiem obejmuje najbardziej znane badania takie jak usg, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa. Radiologia ze względu na narażenie na promieniowanie jest jedną z najniebezpieczniejszych dziedzin medycyny. Radiologia często zaliczana jest to działu medycyny nuklearnej. Obecnie rozwija się także radiologia zabiegowa, zadaniem której jest przeprowadzanie zabiegów operacyjnych małoinwazyjnych.

Tłumaczenia tekstów z dziedziny radiologii są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie tekstów z dziedziny radiologii należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski