Tłumaczenia wezwania do szczepień

Czy szukasz tłumaczenia wezwania do szczepień?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia wezwania do szczepień na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Wezwanie do szczepień to medyczny dokument przypominający osoby objętej obowiązkiem szczepienia o stawieniu się we wskazanej placówce medycznej w wyżej wspomnianym celu. Wezwanie do szczepień co do zasady powinno się wystawiać zawsze kiedy istnieje taka potrzeba, jednak służba zdrowia nie zawsze stosuje się do tego nakazu. Wezwanie do szczepień może dostarczyć dana placówka lub sanepid. Nie jest ono w żaden sposób zobowiązujące, jednak każda rozsądna osoba nie powinna zbagatelizować tego typu sygnałów. Szczepienia są jedyną drogą profilaktyki najcięższych chorób.

Tłumaczenia wezwania do szczepień są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie wezwania do szczepień należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski