Tłumaczenia zezwolenia na wytwarzanie produktów leczniczych

Czy szukasz tłumaczenia zezwolenia na wytwarzanie produktów leczniczych?

Jeśli TAK – dobrze trafiłeś!

U nas zamówisz profesjonalne tłumaczenia zezwolenia na wytwarzanie produktów leczniczych na ponad 40 języków świata (m. in. angielski, niemiecki, rosyjski, francuski, włoski, hiszpański…)

Zezwolenie na wytwarzanie produktów leczniczych to decyzja związana Inspektora Farmaceutycznego, podejmowana na podstawie dokumentów mu przedłożonych. Zezwolenie na wytwarzanie produktów leczniczych uzyskuje podmiot gospodarczy, który wnioskuje o uzyskanie zezwolenia. Warunkiem uzyskania zezwolenia jest przedstawianie szczegółowych danych i zapewnień odnośnie jakości badanego produktu leczniczego. Zezwolenie na wytwarzanie produktów leczniczych uzyskuje się jeżeli Inspektor Farmaceutyczny stwierdzi, że dany produkt spełnia wymogi Dobrej Praktyki Wytwarzania.

Tłumaczenia zezwolenia na wytwarzanie produktów leczniczych są wykonywane u nas przez doświadczonych, certyfikowanych tłumaczy, należących do polskich i międzynarodowych organizacji tłumaczy (STP, TEPiS, NOT, EUATC, LISA, OASIS) i posiadających wieloletni dorobek zawodowy, wyróżniają się od innych nienaganną jakością merytoryczną i brzmieniem. Do specjalizacji tekstu dobieramy za każdym razem odpowiedniego tłumacza, znającego specjalistyczne słownictwo z danej dziedziny.

Aby zamówić tłumaczenie zezwolenia na wytwarzanie produktów leczniczych należy przesłać do nas w załączniku tekst na bok@supertlumacz.pl, abyśmy oszacowali koszt i termin wykonania (odpowiadamy w ciągu maks. godziny od 8 do 18). Złożenie zapytania jest niezobowiązujące.

Zapraszamy także do skorzystania z formularza z naszej strony internetowej.

tłumaczenia tekstów

Tłumaczymy języki: z/na język angielski, z/na białoruski, z/na bośniacki, z/na bułgarski, z/na francuski, z/na czeski, z/na słowacki, z/na język niemiecki, z/na niderlandzki, z/na portugalski, z/na rumuński, z/na słowacki, z/na szwedzki, z/na hiszpański, z/na turecki, z/na ukraiński, z/na rumuński, z/na turecki, z/na norweski, z/na fiński, z/na duński, z/na węgierski, z/na serbski, z/na chorwacki, z/na język rosyjski, z/na język włoski